اگر شما، هم دوستدار موسیقی کلاسیک و اُپراتیک هستید و هم از شنیدن موسیقی متال لذت می برید؛ پس حتماً ترکیب این سبک ها را با شنیدن آثار هاگارد، تجربه کنید!


"هاگارد/Haggard" از پیشروان تلفیق موسیقی کلاسیک/سمفونیک و متال، در ابتدا همانند Therion (از دیگر بزرگان و طلایه داران این سبک)، در سبک دث متال فعالیت می کرد، هرچند آثارش در این ژانر نسبت به ثریون، آنچنان حرفی برای گفتن نداشت.

پس از انتشار 4 دمو و یک آلبوم EP، عزیز ناصری/Asis Nasseri، خواننده و آهنگساز گروه (با اصالت افغانستانی و آلمانی)، تصمیم گرفت با اضافه کردن عناصر موسیقی کلاسیک؛ استفاده از سازهایی همچون ویولون و سازهای این خانواده، فلوت، هارپ، ییانو و بهره گیری از گروه کر و آوازی در ترکیب با ریف های گیتار الکتریک و موسیقی سرعتی هوی متال، همانند آنچه که Therion در ابتدا این ابتکار را انجام داد؛ گامی خلاقانه در این جهت بر دارد و نام Haggard را بعنوان یکی از بزرگان این سبک، بر سر زبانها بیاورد.

تنها عضو ثابت این گروه از ابتدای فعالیتش تا اکنون، عزیز ناصری بوده که کار نوشتن اشعار و آهنگسازی ها را بر عهده دارد. هاگارد به استفاده از گروه زیادی از نوازندگان و موسیقی دانان در تهیه آلبوم ها و آهنگسازی هایش همیشه مشهور بود.

ادامه مطلب


مشخصات

  • دانلود + ادامه مطلب (منبع اصلی)
  • کلمات کلیدی: موسیقی ,گروه ,هاگارد ,آلبوم ,عزیز ناصری ,موسیقی کلاسیک
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارشدهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مجله دایان آپدیت افلاین و آنلاین انتی ویروس نود 32 دلنوشته‌های محیا ایران همراه - انواع آموزش های (*gta sanandreas*) گوناگون دانلود فیلم | دانلود آهنگ | دانلود موزیک | دانلود سریال_رسانه چوپز صفحه من مهندسی نرم افزار جملاتی ناب از بزرگان BitXurd